lt | en
Ieškoti
projekto tipas sektorius užsakovas paieškos žodis
Privataus sektoriaus plėtros Lietuvoje inventorizacija (Vilnius, 1994)
Projekte pateikiama informacija apie techninę ir finansinę pagalbą, teikiamą privataus sektoriaus Lietuvoje plėtrai, taip pat šioje srityje parengtas studijas, atliktus tyrimus, sukurtas duomenų bazes.
Nacionalinė turizmo plėtojimo programa (Vilnius, 1994)
Tai pirmoji programa, kurioje analizuojamos socialinės ir ekonominės turizmo plėtros Lietuvoje sąlygos ir problemos, pateikti duomenys apie turistų srautus bei turizmo išteklius, apgyvendinimo bazę, pramogas ir paslaugas, turizmo transporto bazę; analizuojami marketingo, privatizacijos ir investavimo į turizmo sektorių klausimai. Taip pat pateikiami pasiūlymai dėl institucinių struktūrų veiklos bei programos įgyvendinimo planas.
Kapitalo koncentracija kaip investicinių akcinių bendrovių veiklos privatizavimo procese Lietuvoje rezultatas (Vilnius, 1994)
Projekte analizuojami klausimai, susiję su privatizavimo procesu (privatizavimo uždaviniai, metodai, nepanaudotų investicinių čekių problemos, privatizavimas apeinant Pirminio privatizavimo įstatymą), analizuojama investicinių akcinių bendrovių (IAB) veikla (įstatyminė bazė, duomenys apie IAB, jų tipus, naudojamą strategiją, visuomenės nuomonė apie IAB), šios veiklos rezultatai (IAB koncernų ir grupuočių formavimasis, pagrindinės jų veiklos sritys, socialinės-ekonominės šių procesų pasekmės). 1995 m. projekto medžiagą naudojo Lietuvos vertybinių popierių komisija, pateikdama Seimui pagrindimą dėl investicinių fondų įstatymo priėmimo būtinumo.
Valstybinio valdymo reforma (Vilnius, 1993)
Programoje buvo analizuojami tokie klausimai kaip valstybinio valdymo sistemos restruktūrizavimo tendencijos, valstybinių institucijų bei struktūrų funkcijos ir atsakomybė, regioninio valdymo reforma, savivaldybių reforma. Programoje taip pat pateikiami pasiūlymai dėl reformos įgyvendinimo.
Ekonominės reformos korekcijos ir radikalizacijos programa (Vilnius, 1992)
Programoje pateikiami pasiūlymai ir rekomendacijos dėl ekonominių reformų korekcijos ir radikalizacijos tokiose srityse kaip mokesčių sistema, monetarinė sistema, finansai ir kreditas, tarptautiniai ekonominiai ryšiai, darbo rinka, valstybinis valdymas, nuosavybės klausimai. Taip pat pateikiami pasiūlymai dėl ekonominės politikos, makroekonominių programų, žmogiškųjų išteklių plėtros.
UAB „Klaipėdos kartono tara“ skolų restruktūrizavimo ir įmonės pardavimo konsultantas (2003-2004)
ETC konsultavo UAB „Klaipėdos kartono tara“ 12 mln. Lt skolų restruktūrizavimo klausimais, vedė derybas su kreditoriais (LR Finansų ministerija), investuotojais ir bankais.
AB „Vingriai“ skolų restruktūrizavimo konsultantas (2004)
ETC konsultavo AB „Vingriai“ 8 mln. Lt skolų restruktūrizavimo (nurašymo) klausimais, rengė bendrovės skolų restruktūrizavimo projektą kreditoriams (Valstybinė mokesčių inspekcija ir Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba) ir LR Konkurencijos tarybai
UAB MGF "Šviesos konversija - projektas „Mikrooptinių elementų diodiniams lazeriams gamyba“ (2004)
ETC konsultavo UAB MGF „Šviesos konversija“, aukštųjų lazerių ir optinių technologijų sektoriaus įmonę, jai ruošiant projekto paraišką ir susijusius dokumentus, kuri pasirašė sutartį dėl paramos suteikimo projektui „Mikrooptinių elementų diodiniams lazeriams gamyba“.
UAB „Girių bizonas“ - projektas "Naujas medžio drožlių plokščių gamybos fabrikas" (2004)
ETC paruošė investicinį projektą, projekto paraišką bei teikė įmonei UAB „Girių bizonas“ su tuo susijusias konsultacijas dėl paramos teikimo investiciniam projektui „Inovatyvių medžio drožlių plokščių gamybos technologijos diegimas, siekiant sukurti stambiausią baldų gamybos tinklą Europos Sąjungos Šiaurės Vakarų regione“ pagal Lietuvos 2004-2006 m. bendrojo programavimo dokumento priemonę 3.1. „Tiesioginė parama verslui“. Įmonei skirta 45,69 mln. Lt. ES struktūrinių fondų paramos, bendra statomo fabriko vertė - apie 168 mln. Lt.
UAB "Sadovalis" - projektas „Sporto ir pirčių komplekso prie Platelių ežero rekonstrukcija“ (2004)
ETC ruošė projekto paraišką PHARE paramai bei teikė UAB „Sadovalis“, valdančiai viešbutį „Linelis“ Plungės rajone, konsultacijas dėl paramos suteikimo „Sporto ir pirčių komplekso prie Platelių ežero rekonstrukcijos“ projektui.
«1 ... 78910111213141516»